Väärikate ülikool jätkab... 17. august 2014

Kristina Gudinas / Kirjuta esimene kommentaar

Väärikate ülikool jätkab peale suvepuhkust taas 28.augustil kell 13 Türi Kultuurikeskuses

Kestab väärikate ülikooli teine hooaeg

 

Eelmisel alustanud väärikate ülikool soovib kaasata Järva-ja Raplamaa üle 50-aastaseid elanikke täienduskoolitusse. Eelmisel aastal osales loengutes 157 inimest, kellest 103 jõudis ka tunnistuseni. Ühiselt käidi ekskursioonil Tallinnas ning külastati Riigikogu. Tutvuti mitmete saadikutega ja saadi ülevaate sealsest töökorraldusest.

 

Tänavu algas uus õppeaasta märtsis ja finišisse jõutakse ehk detsembris. Järgmine loeng toimub juba 25.septembril kell 13 Türi kultuurikeskuses. Külalisteks on Tiina Tšatšua, kes räägib teemal "Etikett tööl ja kodus" ja Märt Treier tutvustab teemat "Kuidas sünnib igapäevaajakirjandus?"

 

Tavapäraselt on loengud iga kuu neljandal neljapäeval, mis tähendab, et on tulemas veel loengud 23.oktoobril, 27. novembril algusega kell 13.

18.detsembril toimub lisaks loengule ka pidulik lõpuaktus, kus tublimad osalejad saavad kätte Tartu ülikooli täiendõppe koolituse tunnistuse.

 

Väärikate ülikool Järva-ja Raplamaal on Türil juba teist aastat pakkumas akadeemilisi ja praktilisi loenguid kõigile huvilistele vanuses 50+. Teemade ja lektorite valikul üritatakse hoida kõrget taset ja akadeemilist sisu, seepärast võib nii mõnigi teema tunduda raketiteadusena.

 

Väärikate ülikooli korraldavad SA Kesk-Eesti õppe-ja kompetentsikeskus ning Tartu Ülikooli elukestva õppe keskus. Raha loengute toimumiseks jagas Hasartmängumaksunõukogu.Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: